2 листопада 2018 р.

Близько 100 гімнасток стали учасниками відкритого Чемпіонату Чернігівської області

Минулого тижня, в неділю, успішно завершився відкритий Чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики.

Близько 100 гімнасток зі шкіл та клубів Чернігова, Білої Церкви та Києва взяли участь у змаганнях.

За одноголосним рішенням суддівської бригади найсильнішою гімнасткою стала Анастасія Ревун (програма МСУ) - вихованка ДЮСШ "Чернігів", а нині спортсменка Центру Олімпійської підготовки.

За програмою КМС найкращою стала Діана Деревенська, серед юніорів молодшого віку - Альона Бондарєва - вихованки ДЮСШ "Чернігів".

У групових вправах за програмою МСУ перше місце у вихованок Обласної КДЮСШ, за програмою КМС перше місце - команда ДЮСШ "Чернігів".

Організатори змагань висловили слова подяки за допомогу і підтримку у проведенні чемпіонату: директору Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніні Лемеш, голові відділення НОК України в Чернігівській області, президенту федерації гімнастики Чернігівської області Валерію Кулічу, начальнику відділу сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрію Дериземлі, директору ЗОШ № 19 Людмилі Шелупець, президенту федерації художньої гімнастики м.Чернігова Ірині Брусильцевій, а також тренерському та батьківському колективу ДЮСШ "Чернігів".

За повідомленням оргкомітету Чемпіонату