1 листопада 2018 р.

Чернігів рухається до сучасної системи збору відходів та вивезення сміття

Із міського бюджету виділять кошти на оновлення техніки для вивезення сміття і прибирання міста. Рішенням виконкому міської ради від 1 листопада визначено збільшити статутний капітал комунального підприємства АТП 2528 на суму, необхідну для закупівлі такої техніки. Йдеться про авто для підвозу робітників, сміттєвози та іншу техніку.

-  Парк сміттєвозів потребує заміни. Місто рухається до сучасного облаштування контейнерів системи збору та вивезення сміття, поступово будемо відходити від сміттєпроводів у багатоповерхівках, - наголосив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Відтак, місто закупить автомобілі для підвозу робітників, які займаються благоустроєм міста, сміттєвоз із заднім завантаженням, ще 2 сміттєвози для обслуговування заглиблених контейнерів, екскаватор-бульдозер з грейдерним устаткуванням з додатковим навісним обладнанням, а також 5 фрезерних машин для очищення проїжджої частини доріг, тротуарів, засипки ям та інш.

Техніка купується за тендерними процедурами на загальну суму 23,8 млн грн.