26 жовтня 2018 р.

Спортсмени та тренери-переможці отримуватимуть від міста грошові винагороди

Кращі чернігівські спортсмени та їх тренери і надалі будуть отримувати грошову винагороду від міста за здобуті призові місця на міжнародних спортивних змаганнях. Відповідне положення, яке визначає розміри грошових винагород за досягнуті результати, сьогодні, 26 жовтня, було затверджено на пленарному засіданні сесії Чернігівської міської ради.

Відповідно до документу за зайняте І, ІІ, або ІІІ місце на Олімпійських або Паралімпійських іграх винагорода збільшилась до 60, 50 та 30 тис грн відповідно. Ознайомитися з розмірами винагород в інших видах змагань можна тут.

У документі також  зазначено, що розмір грошових виплат тренерам, які безпосередньо брали участь у підготовці спортсмена, становить 50% від винагороди спортсмена.

Кошти для призерів будуть виділятися з міського бюджету.