Середа 21 листопада 2018 р. 10:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Представники бізнесу Чернігова запрошуються на "День польського бізнесу в Україні". АНОНС

Представники бізнесу міста Чернігова запрошуються на ІХ Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні», який відбудеться 15 листопада у Києві.

Тематика заходу присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Захід проводитиметься за участі представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-спільноти Польщі та України.

Цьогорічний форум традиційно відбудеться за підтримки посольства Республіки Польща в Україні.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація Роботодавців Lewiatan. Співорганізатори – Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агенство Інвестицій та Торгівлі.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку.

Місце проведення: Готель «Україна», конференц-зал «Асамблея», вул. Інститутська, 4, м. Київ.

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. (044) 238 09 44, е-mail: office@ukrbizpol.org.

18 жовтня 2018 р.