Вівторок 16 жовтня 2018 р. 02:41 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігів відправив допомогу на Ічнянщину

Сьогодні вранці з Чернігова відправили гуманітарну допомогу потерпілим жителям Ічнянського району.

Серед вантажу найнеобхідніше - теплі речі, ковдри, засоби гігієни та харчі. Все зазначене зібрано небайдужими чернігівцями, підприємствами та установами міста.

Організацією збору допомоги та доставкою її на місце призначення опікується відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.

Як відомо вночі 9 жовтня, на території арсеналу Міністерства оборони (військових складах ЗСУ) поблизу смт Дружба, Ічнянського району, Чернігівської області розпочалася пожежа з подальшими вибухами. Протягом 9 жовтня з прилеглих територій до військового об'єкту евакуйовано більше 12 тис. осіб. На місці надзвичайної події працює оперативний штаб.

11 жовтня 2018 р.