Вівторок 16 жовтня 2018 р. 02:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Літературу, зібрану під час акції "Книга - воїну", сьогодні відправлять бійцям на схід

Триста книжок - класичну літературу, фентезі та детективи -- зібрали в чернігівській дитячій бібліотеці імені Довженка, до дня Захисника України. Тут вдруге провели благодійну акцію « Книга воїну».

Вперше книги для воїнів збирали влітку, до дня Конституції. Восени її приурочили до дня Захисника України, який відзначатимуть 14 жовтня. Усі зібрані книги військові повезуть бійцям на схід держави.

Книжки військові оперативного командування «Північ» повезуть воїнам на схід сьогодні, 8 жовтня.

Оголошення про акцію "Книга - воїну" розміщувалось, у тому числі, на сайті Чернігівської міської ради.

Відеосюжет UA:Чернігів

08 жовтня 2018 р.