Неділя 21 квітня 2019 р. 03:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

До 40-річчя створення Академії державної пенітенціарної служби. ФОТО

14 вересня в Чернігові Присягу на вірність Українському народові склали 113 курсантів 1-го навчального курсу Академії державної пенітенціарної служби. Загалом цього року лави навчального закладу поповнили 486 молодих людей.

Цей рік для Академії державної пенітенціарної служби особливий - установа відзначає 40 років із дня заснування. Урочистості з нагоди цієї дати відбулись у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. Привітав працівників, курсантів та випускників Академії і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На переконання очільника міста, за останні роки навчальний заклад тісно інтегрувався у життя Чернігова, курсанти та викладачі активно долучаються до міських заходів із національно-патріотичного виховання, інших молодіжних проектів.

Також у спільних планах - ремонт та благоустрій прилеглих до центрального корпусу Академії територій. Цю пропозицію розглядатимуть під час формування міського бюджету на наступний рік.

З нагоди 40-річчя навчального закладу Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджений полковник внутрішньої служби Любич Олександр Анатолійович - доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Академії. 

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

  • старшому лейтенанту внутрішньої служби Мелащенко Анні Олександрівні - заступнику начальника інтендантсько-господарчого відділу Академії;
  • доценту кафедри економіки та соціальних дисциплін Академії Доній Наталії Євгенівні;
  • доценту кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії Звенигородському Олександру Михайловичу.

 Для присутніх виступили талановиті виконавці та колективи філармонійного центру фестивалів та концертних програм. 


Прес-служба Чернігівської міської ради

14 вересня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.