Субота 17 листопада 2018 р. 23:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До уваги водіїв та пішоходів! З 14 вересня на перехресті (просп.Перемоги – вул. Міхнюка) на П’яти кутах рух авто по колу

Шановні учасники дорожнього руху! Звертаємо вашу увагу на те, що відзавтра, 14 вересня, на перехресті проспекту Перемоги - вул.Олега Міхнюка змінюється схема руху автотранспорту на кругову.

Така зміна в організації дорожнього руху зробить безпечнішим та зручнішим перетин просп.Перемоги з вул.1 Травня на вул.Олега Міхнюха.

Сьогодні вночі буде нанесено відповідну розмітку на дорожнє полотно. Одночасно встановлять відповідні дорожні знаки (рух по колу). Про це повідомив начальник Управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц. За його словами, відповідні зміни позитивно вплинуть на організацію дорожнього руху.

Нагадуємо, що з 18 серпня на перехресті просп.Перемоги та вул.Молодчого район (5 кутів) також було змінено схему руху автотранспорту на кругову.

13 вересня 2018 р.