7 вересня 2018 р.

Останній етап змін руху автотранспорту для завершення ремонту «підземки» біля «України»

З метою прокладення електромереж до підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги в Чернігові з 10 по 12 вересня з 07.00 до 20.00 год. буде перекриватися рух автотранспорту проспектом Перемоги навпроти Головпоштамту.

Дозвіл на це перекриття виконком міської ради надав 6 вересня.

Дане прокладання електромереж – частина планових робіт на підземному переході, про які ми вже повідомляли раніше.

Представник виконавця робіт – ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ» - уточнив прес-службі міської ради, що прокладення електромереж і, відповідно, перекриття дороги робитимуть у 2 етапи: спочатку роботи проведуть під смугою руху, ближчою до Головпоштамту, а потім – під дальшою.

Нагадуємо, що в цей же час (до 18 вересня) діє дозвіл на перекриття руху на окремих ділянках над підземним переходом для влаштування гідроізоляції. З 10 до 18 вересня - третій етап цих робіт: задіяні просп. Миру, проїзд навпроти Головпоштамту (просп.Миру, 28). Рух з просп.Миру від поліклініки №3 на перехресті просп.Миру з вулицями Київської та Івана Мазепи можна буде здійснювати праворуч та ліворуч. Рух вулицями Київською та Івана Мазепи можна буде здійснювати тільки прямо та у напрямку ТЦ «Мегацентр».

Зміни руху громадського транспорту у зв’язку з цим наступні:

- автобусні маршрути № 2; 5; 18 – будуть відправлятися від зупинки «міська лікарня №1»;

- автобусні маршрути № 1; 3; 7; 9; 15; 17; 20; 23; 24; 25; 27; 30; 33; 37; 39 (у напрямку проспекту Перемоги) – по вул.Київській до перехрестя з вул. Гончою, потім на проспект Перемоги і далі за маршрутом. Не обслуговуватимуться зупинки «Дитячий світ» та «готель «Україна» (біля магазину «Алло»). У зворотному напрямку – маршрути руху автобусів не зміняться.

-  тролейбуси на маршруті №1 будуть рухатись за схемою Вокзал – пр.Перемоги – вул. Кирпоноса – далі за маршрутом;

-  тролейбуси на маршруті №3 будуть рухатись за схемою ЗАЗ - вул. І. Мазепи – Вокзал;

-  тролейбуси на маршруті №5 будуть рухатись за схемою Подусівка - вул. І. Мазепи – Вокзал;

-  автобуси на маршруті №6а будуть рухатись за схемою вул. Незалежності – вул. Любецька – вул.Реміснича – пр. Миру – далі за маршрутом.

У зворотному напрямку рух тролейбусів та автобусів буде здійснюватись у звичайному порядку.

Тролейбусний маршрут №9 на час перекриття буде тимчасово скасований, при цьому кількість рухомого складу на маршрутах № 3,4 буде збільшено.