31 березня 2008 р.

Основні заходи, які планується провести Новозаводською районною у місті Чернігові радою з 31 березня по 6 квітня 2008 року

02.04.08 – 15.00 Засідання адміністративної комісії. Новозаводська районна у м. Чернігові рада. Відповідальні: Данько В.М., Бондаренко А.М. к. 317 02.04.08 Виїзна комісія по прийняттю в експлуатацію приватних переобладнаних житлових і господарських споруд. Відповідальні: Данько В.М., Анікієнко В.В. 04.04.08 – 10.00 Х сесія Новозаводської районної у м. Чернігові ради V cкликання Звіт голови районної у місті ради про діяльність у 2007 році.Новозаводська районна у м. Чернігові рада. Відповідальний Глиняний О.І. Упродовж тижня Виїзні рейди комісії по перевірці дотримання “Правил благоустрою у м. Чернігові”. Відповідальні: Данько В.М., Бондаренко А.М., Ляховой А.В., Кравченко В.Д.