20 серпня 2018 р.

Домовитись не вийде: всі незаконно встановлені металеві гаражі у місті приберуть

У Чернігові триває процес демонтажу металевих гаражів, які незаконно та за відсутності будь-яких документів встановлені у Чернігові у дворах та вулицях міста.

За даними КП "Муніципальна варта", цього року демонтовано 150 із більш ніж 1000 таких об'єктів. Такі дані озвучили на ранковій нараді у Чернігівській міській раді у понеділок, 20 серпня.

Разом з тим, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко просить власників металевих гаражів облишити спроби вирішити питання щодо залишення гаражу через депутатів, працівників міської ради чи облдержадміністрацію.

За його словами, із проханням допомогти уникнути демонтажу гаражу звертались і до нього особисто, і навіть намагались вирішить через батьків. Втім він відмовив усім.

"Усі незаконно встановлені металеві гаражі у місті будуть знесені. У ХХІ столітті у обласному центрі не може бути самовільно встановлених гаражів у дворах багатоповерхівок та у інших місцях", - переконаний Владислав Атрошенко.