14 серпня 2018 р.

Прес-конференція щодо військово-історичної реконструкції «Літні бої. Чернігів 1941». АНОНС

16 серпня 2018 року в управлінні культури та туризму Чернігівської міської ради відбудеться прес-конференція. Представників ЗМІ поінформують про заплановане проведення у Чернігові військово-історичної реконструкції «Літні бої. Чернігів 1941».

Спікери:

• начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук;
  • керівник ВІГ «Північ», заступник голови Ради ветеранів АТО Чернігівської міської ради Дмитро Волошин;
  • співробітник Українського інституту національної пам’яті Сергій Горобець.

Початок о 14:00 год.

Місце проведення: конференц зала управління культури та туризму Чернігівської міської ради, вул. Кирпоноса, 9, 2 поверх.

Контактний телефон: (093) 631-77-08.

Увага! По завершенню прес-конфренції для представників ЗМІ та фоторепортерів, які акредитуються для висвітлення військово-історичної реконструкції 26 серпня, проведуть лекцію з правил поводження та техніки безпеки на майданчику.

Акредитуватись можна за посиланням.