Вівторок 14 серпня 2018 р. 13:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Вимагайте дотримання правил благоустрою від своїх ЖЕКів та ОСББ!

Вже кілька місяців поспіль на щотижневих нарадах міського голови оприлюднюються фотодокази порушення правил благоустрою у Чернігові. Матеріали готуються комунальним підприємством «Муніципальна варта».

Сьогодні, 9 серпня, увагу керівників служб акцентували на багаторазових порушеннях благоустрою з боку ЖКП Корпорації «ОБЛАГРОПРОМБУД». Це підприємство обслуговує ряд багатоповерхових будинків у районі вул.Рокоссовського. Відповідні фото показали учасникам наради.

За словами керівника КП "Муніципальна варта" Віталія Хрустицького, «ОБЛАГРОПРОМБУД» багаторазово порушував Правила благоустрою, а накладені штрафи оскаржував в суді. Як видно з фото, й до сьогодні на підпорядкованій території ладу не наведено.

- Містяни повинні вимагати від свого ЖЕКу чи ОСББ навести порядок на підвідомчій території. Адже саме мешканці міста сплачують за виконання послуги. Ми проведемо зустрічі з мешканцями будинків, які обслуговує «ОБЛАГРОПРОМБУД». Можливо, їм варто задуматись над створенням ОСББ, - вважає Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На фото: територія обслуговування ЖКП Корпорації «ОБЛАГРОПРОМБУД»

09 серпня 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?