Вівторок 16 жовтня 2018 р. 02:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Невдовзі ділянку по вулиці Молодчого відкриють для проїзду

На відрізку вулиці Олександра Молодчого від Шевченка до Савчука нещодавно проведено заміну пошкодженого підземного колектору, який прокладений на глибині 6 м під ділянками інших трубопроводів. Містяни просять якнайшвидше відновити тут рух автотранспорту.

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради, дотримуючись процедурних вимог при проведенні цих робіт, виконало підземні роботи як аварійні, тобто максимально швидко. Розуміючи важливість проїзду цією ділянкою вулиці для мешканців усього великого мікрорайону Савчука, підприємство пришвидшує й асфальтування дороги.

Як повідомив 9 серпня на міській розширеній нараді директор КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко, зараз там закінчують укладання щебеню. З понеділка на цій ділянці вже почнуть асфальтування.

Термін на ці роботи – близько тижня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко тримає ці роботи на особистому контролі.

09 серпня 2018 р.