Вівторок 19 лютого 2019 р. 17:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Владислав Атрошенко: У нашому місті десятиліттями будували хто що хотів і як хотів

Як ми вже розповідали, місто Чернігів, виконуючи колективне прохання мешканців підтоплених 30 червня вулиць Декабристів і Михайла Могилянського, замовляє експертизу мережі водовідведення дощових і талих вод, яка проходить територією гаражного кооперативу №29. Саме цю «ливнівку» - точніше, її переробку власниками гаражів - мешканці найбільш постраждалих від водяного лиха вулиць Чернігова вважають причиною своєї біди.

-         Ми можемо вже сьогодні намагатися спілкуватися на випередження. Я попереджаю цей кооператив: ми будемо рухатися згідно букви закону до виправлення цієї помилки в будівництві, - публічно заявив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на розширеній міській нараді 10 липня.

Він назвав і причину, яка сприяла хаотичному будівництву:

-         Ця помилка, як і сотні інших – наслідок безвладдя, яке було в місті десятиліттями. Усі ці надбудови, прибудови, разом із зупинковими комплексами, зовнішньою рекламою, прибудованими балконами і бедламом в усьому місті. Жодної системи, жодного порядку: будували хто що хотів і як хотів.

 На думку Владислава Атрошенка, в системі контролю за проектуванням і будівництвом необхідні зміни. Зокрема,  експертизи сьогодні роблять при проектних організаціях. І в кожного забудовника є не тільки своя проектна група, а й свої експерти. Як наслідок, з того моменту, як надасть землю, місто втрачає достатній контроль за логікою прийняття проектних рішень:

 -         Сьогодні абсолютно на часі є питання законодавчих змін, щоб у кожній громаді була своя будівельна експертиза, через яку проходили би всі будівельні проекти, - вважає міський голова.

 

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

11 липня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.