П’ятниця 21 вересня 2018 р. 04:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Іменем Левка Лук’яненка міський голова запропонував назвати площу в районі 5 кутів

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запропонував площу в районі "5 кутів" назвати на честь Левка Лук’яненка. Про це він повідомив під час розширеної міської наради сьогодні 10 липня

Є різні пропозиції, й серед них - вулиця Рокоссовського. Втім, міський голова вважає не варто змінювати цю назву ще років 30-50, а потім наші нащадки визначать, як краще.

"5 кутів" – це  просто народна назва, й, на думку міського голови, необхідно облаштувати там площу: організувати круговий рух, відновити дорожнє покриття. Також, адміністративна будівля Облспоживспілки приведена до нормального стану.

Левко Лук'яненко - наш земляк і певний час жив у Чернігові, отже це більш вагоме вшанування пам’яті видатного борця за незалежність нашої країни, вважає міський голова.

Владислав Атрошенко дав доручення визначитися з цим питанням та за відповідною процедурою провести громадські слухання.

Довідково:

Левко Лук'яненко - народився на Чернігівщині, дисидент, співзасновник Української Гельсінської групи, народний депутат чотирьох скликань Верховної Ради України. Удостоєний звання Героя України. Автор "Акта проголошення незалежності України".

10 липня 2018 р.