Неділя 21 жовтня 2018 р. 02:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Проект ChAC приготував нові цікавинки

ChAC в очікуванні вихідних! Родзинки цієї суботи - бібліопростір та оркестр театру, а у неділю - прес-конференція мандрівника Миколи Приходька, який незабаром їде у Румунію на велосипеді. Також відбудеться кінопоказ просто неба у сквері Б. Хмельницького.

Нагадаємо, що цього літа кожної суботи та неділі в сквері ім. Богдана Хмельницького цікаві та корисні – але при цьому щоразу різні! – розваги чекають на відвідувачів.

Йдеться не тільки про дитячі розваги, а й про те, що цікаве іншим віковим групам. Усе це називається – культурологічно-просвітницький проект ChAC.

У вихідні там працюватимуть різні цікаві локації з 16 до 20 години. Програма створюється так, щоби протягом цих годин острівці активної діяльності працювали один за одним.

Окрім того, кожної суботи починаючи з 19.00 у сквері звучатиме музика. Буде зміна: один тиждень – сальса-фестиваль і вуличні танці (біля пам’ятника), другий – гратиме оркестр (на майданчику біля фонтану).

14 червня 2018 р.