13 червня 2018 р.

18 червня - конкурс на заміщення вакантних та тимчасово вакантної посад посадових осіб місцевого самоврядування

18 червня 2018 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних та тимчасово вакантної посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- начальника відділу підготовки будівництва управління капітального будівництва міської ради;

- головного спеціаліста відділу підготовки будівництва управління капітального будівництва міської ради;

- головного спеціаліста фінансово-економічного відділу управління капітального будівництва міської ради;

- головного спеціаліста – економіста відділу фінансування місцевих органів влади та соціального захисту населення фінансового управління міської ради  (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу).

О 8-ій годині  – письмовий іспит;

о 15-ій годині – засідання конкурсної комісії та співбесіда.