Субота 18 серпня 2018 р. 07:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Оголошення про виклик юридичних осіб та громадян на засідання комісії

Чернігівська міська рада повідомляє: 25.06.2018 року о 10 годині в приміщенні Чернігівської міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, зал засідань виконавчого комітету) відбудеться засідання Комісії з вивчення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам, на якому будуть розглядатись питання щодо визначення збитків нанесених Чернігівській міській раді при використанні земельних ділянок.

На засідання комісії викликаються:

Котельчук Андрій Леонідович - земельна ділянка по вул. Попова, 1, м. Чернігів;

ДП Екосіпан-Чернігів» (код ЄДРПОУ 32399685) – земельна ділянка по вул. Індустріальна, 5, м. Чернігів.

За повідомленням управління земельних ресурсів міської ради

11 червня 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?