Середа 20 червня 2018 р. 23:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Проект «ChAC» у сквері ім. Б. Хмельницького

Цими вихідними у Чернігові у сквері ім. Б. Хмельницького в рамках культурологічно-просвітницького проекту «ChAC» для всіх чернігівців та гостей міста проведені виставка-презентація, лекторії, майстер-класи, розважальні програми для дітей та багато іншого.

9 червня говорили про тенденції в освіті майбутнього з представниками навчальних закладів: коледжу транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ, залізничного коледжу та ПТУ № 13.

У сквері вже традиційно працювали дитячі локації. Діти розмалювали лист дружби, продемонстували гнучкість під час гри в твістер.

Родзинкою цього вечора став фестиваль танцю "Chernihiv salsa fest" під музику у виконанні оркестру.

Наступного дня говорили про очікувані зміни в Новій українській школі, звучала драйвова музика, відбулися розваги та майстер клас від дитячої бібліотеки.

Нагадаємо, що цього літа кожної суботи та неділі у сквері ім. Б. Хмельницького проходитимуть цікаві,  корисні й щоразу різні розваги, і не тільки для дітей, а й для інших вікових груп.  Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті Чернігівської міської ради та у соцмережі Фейсбук.

Фото з соцмереж

Відеосюжет ТРА "Новий Чернігів"

11 червня 2018 р.