23 травня 2018 р.

Новий сервісний центр МВС відкрився в Чернігові

Сьогодні, 23 травня, у Чернігові відкрився новий сервісний центр МВС, що замінить колишній МРЕВ. Відкриття відбулося за участю Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та керівника Головного сервісного центру МВС України Владислава Криклія.

Новий сервісний центр МВС працюватиме за адресою вул. Шевченка, 162-а. Тут, як і в решті центрів, що вже працюють у багатьох містах країни, громадянам, незалежно від місця реєстрації, швидко надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, довідки про відсутність судимостей тощо.

У новому центрі є дитяча кімната, гарна зона очікування та сучасна інформаційна система.

У вітальному слові Владислав Атрошенко привітав усіх чернігівців з відкриттям у місті такого зручного та сучасного центру. Він також висловив сподівання, що найближчими роками у місті відкриватимуться й інші сервісні центри для зручностей містян.

Прес-служба Чернігівської міської