18 травня 2018 р.

Оголошення про скликання тридцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 31 травня 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться тридцять перша сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у місті Чернігові на 2018-2021 роки.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року №12/VII-11 «Про Програму профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань на 2017-2019 роки у місті Чернігові».

3. Про Програму поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти м. Чернігова на 2019-2023 роки.

4. Про внесення змін до Програми відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді  м. Чернігова на 2016–2019 роки.

5. Про затвердження змін до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2018 рік.

6. Про внесення змін до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у місті Чернігові на 2016 - 2020 роки.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Детального плану центральної частини міста».

8. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Детального плану території третього мікрорайону житлового району «Масани».

9. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Детального плану території багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Кільцевої, Балицького та І. Багряного».

10. Про уточнення назв вулиць міста.

11. Про створення комунальної установи «Туристичний інформаційний центр» Чернігівської міської ради.

12. Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб.

13. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури.

14. Про підтримку участі комунального підприємства "Чернігівське тролейбусне управління" Чернігівської міської ради у проекті "Міський громадський транспорт України".

15. Про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.

16. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І квартал 2018 року.

17. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (49 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 3/VII-11, № 13/VII-20, № 14/VII–20, № 16/VII-2, № 19/VII–16, № 25/VII-26, № 26/VII-14, № 28/VII-21, № 29/VII -19).

18. Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2018 – 2022 роки.

19. Про здійснення запозичення для фінансування проекту “Термомодернізація будівель бюджетних закладів міста Чернігова”.

20. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VII-30 “Про міський бюджет на 2018 рік” зі змінами і доповненнями (№ 26/VII-15, № 27/VII-18, 28/VII – 22, 29/VII – 18, 30/VII – 10).

21. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, городництва будівництва індивідуальних гаражів.

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів.

23. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

25. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

26. Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Премʼєр-міністра України щодо забезпечення належного фінансування медичної галузі у період реформування.

27. Про звернення до Президента України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України щодо посилення контролю правоохоронних органів за дотриманням Законів України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та «Про державні лотереї в Україні».

28. Про депутатські запити.

29. Різне.

Графік засідань постійних комісій