Неділя 21 жовтня 2018 р. 02:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До Дня сімї у Чернігові пройшов Сімейний фестиваль «Берегиня»

У Чернігові з нагоди відзначення Дня сім’ї провели Сімейний фестиваль «Берегиня». Організатори фестивалю - ЧОБО «Аратта» та Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Учасниками фестивалю були представники сімей від ГО «Жменя», ГО «ДАРА», Арт-студії «Колібрі», ГО «Твоя справа», ЧОБО «Аратта»,КЗ "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2", батьки та вихованці гуртків: театрального (керівник Дундарь І.І), малювання (керівник Гончаренко С.В.).

Представники сімей презентували своє родинне дерево та розкрили свої таланти, отримали навики розпису писанок та почастувалися смаколиками.

На думку організаторів, проведення сімейних фестивалів «Берегиня» сприяє формуванню національної свідомості, формуванню мовленнєвої культури, набуттю навичок та практичного досвіду з розпису писанок.

За інформацією Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

16 травня 2018 р.