Вівторок 14 серпня 2018 р. 13:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У День вишиванки в Чернігові відбудуться

АНОНС!

Сьогодні, в День вишиванки, у Чернігові відбудуться:

12.00 – акція «Народжені в вишиванках»: у Чернігівському пологовому будинку новонародженим будуть дарувати маленькі вишиваночки.

Організатори – Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та безкоштовні курси з української мови (Людмила Зіневич). Коштами допоміг ПриватБанк.

Журналістів зустрінуть на центральному вході до пологового об 11.55.

17.30 – хода у вишиванках від «Мегацентру» до скверу ім. Богдана Хмельницького. Потім у цьому сквері, біля П’ятницької церкви – ціле дійство, частинами якого будуть демонстрація фільму «Спадок» на екрані просто неба, показ мод у вишиванках і ще багато іншого.

Організатори - Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, безкоштовні курси з української мови, інші громадські організації міста.

Запрошуються всі бажаючі.

17 травня 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?