Субота 17 листопада 2018 р. 10:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Рівень води в Десні почав спадати

Рівень води в Десні в межах міста Чернігова протягом останніх трьох днів не піднімався, а навпаки - вже почав знижуватися. За даними на ранок 14 і 15 травня він вже знижувався на 1 см щодоби, а на сьогодні - залишився на тому ж рівні.

Отже, максимальний рівень води в Десні на її чернігівському відрізку при водопіллі цього року - 573 см над "0" поста.

А станом на 8 годину ранку сьогодні, 16 травня, він вже став 571 см.

Таку інформацію повідомив відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради:

Ріка-пост

Рівень води на 8 годину ранку над нулем поста (см.)

Відмітка виходу на заплаву річки над нулем поста (см)

Відмітка рівня води початку затоплення окремих ділянок міста

(см.)

Зміна рівня води см. За добу,

«+» підвищення, «-» зниження

(см.)

Р.Десна-м.Чернігів

571

680

700

0

Наразі у місті йде підготовка до відкриття пляжного сезону 2018 року. За рішенням міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поки що визначені три місця для відпочинку біля води мешканців міста. А саме: міський пляж «Золотий берег», берег гідрокар’єру в районі «Лісковиця» (вул. Варзара) та р. Стрижень в районі Ялівщини (вул. Героїв Чорнобиля). Адже більшість мешканців міста вибирають для відпочинку біля води саме ці місця.

Дозвіл на купання в інших місцях, зокрема, на р. Десна за готелем «Парк - готель «Чернігів» та на лівому березі за пішохідним мостом біля бази відпочинку «Динамо», затверджуватиметься комісією після перевірки фахівцями дна річки, коли вона повернеться в природне русло. Про це буде повідомлено додатково.

Детальніша інформація:

Чернігів готується до відкриття пляжного сезону

16 травня 2018 р.