Субота 18 серпня 2018 р. 19:04 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чистоту на нових зупинкових комплексах тепер буде забезпечувати КП «АТП-2528»

Питаннями забезпечення експлуатації та належного утримання нових встановлених зупинок громадського транспорту по місту тепер буде опікуватися КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради. Таке рішення було прийнято сьогодні, 11 травня, на засіданні  її виконавчого комітету.

У Чернігові встановлено 59 нових зупинкових комплексів. Досі їх балансоутримувачем було Управління житлово-комунального господарства міської ради.

Працівники КП «АТП-2528» на цьому тижні вже розпочали мити скло на даних зупинках.

11 травня 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?