20 квітня 2018 р.

24 квітня - репетиція учасників благодійного балу «Танці за мир»

УВАГА! Представники місцевих засобів масової інформації 24 квітня запрошуються на відкриту репетицію учасників МІСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ «ТАНЦІ ЗА МИР».

Початок о 16 годині.

Місце проведення: Міський Палац культури ім. В’ячеслава Радченка.

Організатори даного проекту - Рада ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Проект відбувається за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, управління культури та туризму Чернігівської міської ради, Міського Палацу культури ім. В. Радченка.

МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ «ТАНЦІ ЗА МИР» за участю воїнів АТО відбудеться 27 квітня о 18.00 в Міському палаці культури. Проект має на меті реабілітацію військових за допомогою танцю. Серед учасників - військовослужбовці чернігівських військових формувань - 7 мужніх хлопців та 1 чарівна дівчина, а також студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка факультету фізичного виховання спеціалізації «хореографія».

Контакти: сторінка у соцмережі Facebook:ТАНЦІ ЗА МИР, тел. (063) 621 70 31;[email protected].