Середа 12 грудня 2018 р. 13:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Наскільки Чернігів є зручним для життя в ньому? (Рейтинг міст України, частина 3)

Наскільки Чернігів є зручним для тих чи інших груп його мешканців, наскільки дружнім до них? - відповідь на це запитання пропонує соціологічне дослідження "Рейтинги міст України", проведене соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення «IRI» (Міжнародного республіканського інституту). Звіт про четверте муніципальне опитування, проведене в рамках цього проекту, був презентований у Києві буквально цієї п’ятниці, 23 березня.

Опитування проводилося з 20 січня по 10 лютого 2018 року методом face-to-face-інтерв'ю на дому. У Чернігові було опитано 800  респондентів. Цільова аудиторія - це постійні жителі міста віком від 18 років і старші. Вибірка є репрезентативною за статтю та віком. Згідно даних ЦВК було обрано мінімум 50 дільниць і в кожній з них опитана певна кількість людей.

Думка жителів про зручність і комфортність їхніх міст для життя - одне з питань, що вивчалося цим дослідженням.

Отже, чернігівці вважають, що:

(продовження презентації результатів дослідження дивіться в наступних наших публікаціях)

Дивіться інші матеріали на цю тему:

27 березня 2018 р.