27 березня 2018 р.

70% жителів Чернігова задоволені роботою міського голови (Рейтинг міст України, Частина 4)

Чернігів закріпляє четверту сходинку рейтингу міст із визначення задоволеності місцевою владою з 22 опитаних обласних центрів.

Відповідно до результатів четвертого всеукраїнського муніципального опитування, 52% жителів Чернігова задоволені роботою Чернігівської міської ради та 70% - задоволені роботою Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Такі результати загальноукраїнського соціологічного дослідження "Рейтинги міст України - четверте муніципальне опитування IRI".

Згідно з результатами цього опитування чернігівці більше задоволені роботою Чернігівського міського голови та міської ради, чим мешканці міст Львів, Дніпро, Житомир та Київ відповідно своїм міським радами та їх головам:

На слайді нижче зображена динаміка росту задоволеності чернігівців діяльністю міського голови.
У лютому 2016 року цей показник становив трохи більше 20% - а зараз він дорівнює 70%, зрісши більш ніж утричі.

Динаміка індексу схвалення діяльності не лише міського голови, а й міської ради та її виконавчого комітету теж значно зросла в порівнянні з минулими роками:

Докладніше про те, що саме думають чернігівці і як змінювалася їх думка в часі:

Нижче - динаміка схвалення чернігівцями діяльності інших державних і недержавних інституцій:

Наступна частина - про задоволеність чернігівців якістю муніципальних послуг, отриманих від місцевої влади:

У підсумку:

(продовження презентації результатів дослідження дивіться в наступних наших публікаціях)

Дивіться інші матеріали на цю тему: