П’ятниця 20 квітня 2018 р. 11:53 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Що чернігівці думають про можливості свого міста (Рейтинг міст України, частина 2)

Результати четвертого щорічного Рейтингу міст України, який проводиться соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення «IRI» (Міжнародного республіканського інституту), представив 27 березня в Чернігівській міській раді заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Одним з питань, яке вивчалося в цьому рейтинговому опитуванні, стало уявлення про потенційні можливості міст, прийняте серед їх мешканців.

Цей показник у Чернігові не змінився в порівнянні з минулим роком, тут ми на 11 місці. Отже:

Індекс задоволеності можливостями міста:

Серед тих можливостей, які за рік стали оцінюватися чернігівцями як більш доступні для них - і можливість включатися в процес формування рішень щодо міста:

(продовження презентації результатів дослідження дивіться в наступних наших публікаціях)

Довідково:

Опитування проводилося з 20 січня по 10 лютого 2018 року методом face-to-face-інтерв'ю на дому. У Чернігові було опитано 800  респондентів. Цільова аудиторія - це постійні жителі міста віком від 18 років і старші. Вибірка є репрезентативною за статтю та віком. Згідно даних ЦВК було обрано мінімум 50 дільниць і в кожній з них опитана певна кількість людей.

По Україні загалом було опитано 19800 респондентів.

Дивіться інші матеріали на цю тему:

27 березня 2018 р.