23 березня 2018 р.

25 березня - ювілейний X Всеукраїнський хореографічний фестиваль «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

25 березня в Чернігові у Міському палаці культури відбудеться ювілейний X Всеукраїнський хореографічний фестиваль «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» за участі близько 2000 учасників з 70 колективів з різних областей країни: Київської, Одеської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької, Чернівецької, Львівської, Чернігівської областей та з Республіки Білорусь.

Конкурсна програма буде відбуватися в наступних номінаціях: народна хореографія, фольк, естрадна хореографія, сучасна хореографія, стріт-денс шоу та в наступних вікових категоріях: діти (5-6 років), ювенали (7-9 років), юніори (10-12 років), молодь (13-15 років), дорослі (16 років та старше).

Час проведення заходу: 9.00 – 21.00.

Управління культури та туризму міської ради