26 грудня 2005 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Чернігівської міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про правила розміщення та утримання гральних автоматів на території міста Чернігова», розроблений управлінням торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Чернігівської міської ради. Проект спрямований на вдосконалення нормативної бази з питань розміщення та утримання гральних автоматів на території міста з метою припинення роботи гральних автоматів у невстановлених місцях без відповідних дозволів та здійснення контролю за доступом до гральних автоматів неповнолітніх осіб, та передбачає затвердження Правил розміщення та утримання гральних автоматів на території міста Чернігова. Підставою для розробки проекту є відсутність нормативного регулювання розміщення та функціонування гральних автоматів. Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Чернігівської міської ради за адресою www.chernigiv-rada.gov.ua З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі з питань реалізації державної регуляторної політики міської ради за адресою вул. Магістратська, 7, а також в управлінні торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Чернігівської міської ради за адресою вул. Щорса, 19, каб. № 405 та на офіційному сайті Чернігівської міської ради за адресою www.chernigiv-rada.gov.ua Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника вул. Щорса, 19, каб. № 405.