Вівторок 20 лютого 2018 р. 15:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Пілотний проект "Шлюб за добу"

Рік тому Міністерство юстиції започаткувало в Чернігові пілотний проект «Шлюб за добу», що реалізується на базі Міського Палацу культури спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області.

Перевагами даного проекту є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів ДРАЦС, проведення реєстрації у зручний для молодят час.

За період існування, процедурою скористалося 477 закоханих пар. В тому числі зареєстровано 117 шлюбів з громадянами іноземних держав і 30-ма учасниками АТО.

Якщо ви не бажаєте чекати місяць – тоді телефонуйте та дізнавайтеся деталі: (0462) 970-837 (з 9:00 до 18:00) або пишіть express-vesilya@ukr.net.

Міський Палац культури чекає на усіх закоханих!

Адреса – вул.Івана Мазепи, 23

14 лютого 2018 р.