Вівторок 14 серпня 2018 р. 13:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Які соціальні об’єкти будуватимуться в Чернігові цього року?

На цей рік (2018) у Чернігові заплановані будівництва і капітальні ремонти споруд цілого ряду соціальних об’єктів.

Серед них:

Капітальний ремонт будівлі Попудренка, 16;

- Будівництво меморіальної каплиці Архістратига Михаїла на честь загиблих захисників Вітчизни на території міського кладовища «Яцево»;

- Енергоефективна реновація знз №5;

- Термомодернізація будівлі Міського палацу культури;

- Капремонт і термомодернізація 9-поверхового палатного комплексу Першої міської лікарні та будівлі 3-го поліклінічного відділення цієї лікарні;

- Капремонт стадіону на вул. Захисників України;

- Реконструкції покрівель у днз №№ 4, 28, 72, 74 та 76; капітальний ремонт дахів у днз №№ 26 та 75.

- Завершення будівництва дитячого садочку в мікрорайоні «Масани».

Такий список прозвучав минулого тижня в Чернігівській міській раді на розширеній нараді як частина звіту міського Управління капітального будівництва (ознайомитися зі звітом).

12 лютого 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?