Середа 12 грудня 2018 р. 14:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Чернігівська міська рада прийняла Звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо перерозподілу медичної субвенції

Сьогодні, 31 січня, депутати Чернігівської міської ради прийняли Звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо перерозподілу медичної субвенції.

Це Звернення має на меті забезпечити право відповідним місцевим радам перерозподіляти у межах відповідного місцевого бюджету кошти медичної субвенції між відповідними напрямками видатків охорони здоров’я відповідно до рівнів надання медичної допомоги (первинної та вторинної), що визначені у статті 1034 Бюджетного кодексу України для забезпечення в повному обсязі обов’язкових виплат на оплату праці з нарахуваннями та оплати поточних видатків, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

 

Звернення Чернігівської міської ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. 

щодо перерозподілу медичної субвенції

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» місту Чернігову визначено обсяг медичної субвенції в сумі 232 484,8 тис. грн. Згідно із доведеним Розрахунком медичної субвенції на 2018 рік «Розрахунковий обсяг видатків на 2018 рік, визначений з урахуванням норм Закону України «Про екстрену медичну допомогу» складає 193 581,6 тис. грн, цільові видатки на надання первинної допомоги – 38 903,2 тис. грн.

Помісячним розписом асигнувань загального фонду Державного бюджету на 2018 рік передбачено помісячний рівномірний розподіл медичної субвенції м. Чернігову на амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу (лікарні широкого профілю, пологовий будинок, поліклініки та стоматологічні поліклініки) на січень-грудень 2018 року - 16 131,8 тис. грн в місяць та на надання первинної медичної допомоги на січень-червень 2018 року 6 483,9 тис. грн в місяць. Разом з тим, місячна потреба в коштах на забезпечення фонду заробітної плати працівникам вторинної ланки медичної допомоги в закладах охорони здоров’я Чернігівської міської ради складає 23 665,0 тис. грн, а по первинній ланці - 6 100,0 тис. грн.

Враховуючи ситуацію, що склалася, з метою вирішення питання забезпечення виплати заробітної плати працівникам вторинної ланки надання медичної допомоги населенню, просимо надати право Чернігівській міській раді проводити перерозподіл коштів медичної субвенції в межах міського бюджету між обсягом видатків, передбачених на надання первинної та вторинної медичної допомоги.

Для цього пропонуємо внести зміни в «Порядок та умови надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (далі Порядок) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2015 року № 11 «Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (зі змінами), доповнивши п.9 Порядку абзацом третім наступного змісту: «Відповідні місцеві ради мають право перерозподіляти у межах відповідного місцевого бюджету кошти медичної субвенції між відповідними напрямками видатків охорони здоров’я відповідно до рівнів надання медичної допомоги, що визначені у статті 103Бюджетного кодексу України, для забезпечення в повному обсязі обов’язкових виплат на оплату праці з нарахуваннями та оплати поточних видатків, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв».

Заздалегідь вдячні за Вашу підтримку у розв’язанні цього проблемного питання.

 

Прийняте Чернігівською міською радою                                                на 27 сесії 7 скликання

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

31 січня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.