31 січня 2018 р.

У восьми медичних закладах міста буде проведений енергоаудит будівель

Сьогодні, 31 січня, на 27-й сесії 7-го скликання Чернігівська міська рада уповноважила Управління охорони здоров’я міської ради на отримання місцевої фінансової допомоги на проведення енергоаудитів будівель медичних закладів Чернігова та бути замовником зазначених послуг. Енергоаудит буде проведений у восьми закладах охорони здоровя в рамках співпраці з проектом «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ.

Заклади, в яких буде проведений енергоаудит:

- Чернігівська міська лікарня №1 Чернігівської міської ради;

- комунальний лікувально-профілактичний заклад Чернігівської міської лікарні № 3 Чернігівської міської ради;

- лікарня № 4 Чернігівської міської ради;

- пологовий будинок Чернігівської міської ради;

- дитяча поліклініка № 1 Чернігівської міської ради;

- дитяча поліклініка № 2 Чернігівської міської ради;

- міська стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради;

- дитяча стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради.

Згідно з прийнятим рішенням Управлінням охорони здоров’я буде здійснено закупівлю послуги з проведення енергоаудитів будівель та укладено відповідні угоди з організаціями – переможцями.

Фінансування для проведення цих заходів буде здійснюватися на умовах співфінансування з проектом «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»: 70% - з боку проекту та  30% - міські кошти. З міського бюджету будуть виділені кошти в обсязі до 200 тис грн.

Нагадуємо, що в Чернігові в травні 2017 року було підписано Меморандум про співробітництво між Чернігівською міською радою та проектом «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). У рамках цієї співпраці в 2017 році вже було проведено енергетичний аудит будівель Чернігівської міської лікарні № 2 Чернігівської міської ради.