17 січня 2018 р.

Владислав Атрошенко відповів на запитання Першого національного про розвиток туризму в Чернігові

Чернігів став одним з перших міст, про яке розповіла нова передача Першого національного «52 вікенди» (йшла сьогодні, 17 січня, в прямому ефірі одночасно на ТБ і на радіо о 14.30).

Передача присвячена розвиткові в Україні внутрішнього туризму.

На запитання ведучого програми відповідав і Чернігівський міський голова, з яким зв’язалися по телефону.  Владислав Атрошенко розповідав про те, що в Чернігові планується робити для збільшення приїзду туристів і як відбувається співпраця з громадським активом міста в питанні про реконструкцію «нижньої» частини Валу.

Також гостями студії були депутат Анна Романова та відомий чернігівський історик - кандидат історичних наук Володимир Пилипенко.