16 січня 2018 р.

Попередні результати опитування щодо розвитку бізнесу в Чернігові

Управлінням економічного розвитку міста Чернігівської міської ради у грудні розроблена та розміщена на офіційному веб-порталі міської ради інтерактивна анкета, яка направлена на вивчення проблемних питань чернігівського бізнесу безпосередньо із першоджерел. Про попередні результати цього опитування розповіла начальник управління економічного розвитку міста Людмила Максименко сьогодні на ранковій розширеній нараді.

За її словами, при розробці цієї анкети також ставилася мета: отримати оцінку підприємцями Програми підтримки підприємництва для корегування її заходів на 2018 рік.

Тож станом на сьогодні отримані такі результати:

Підсумовуючи викладене, можна зазначити, що міська Програма підтримки підприємництва сприйнята бізнес-середовищем та має позитивне відношення до заходів Програми, які учасники вважають корисними та ефективними для свого бізнесу. Крім того, представники бізнесу довіряють міській раді та готові брати участь у спільних заходах.

Опитування по зазначеній анкеті триває і в ньому можуть взяти участь усі бажаючі.

Додаткова інформація на цю тему:

Підтримка підприємництва в Чернігові: результати першого року дії міської Програми

У Чернігові високі штрафні санкції за неоформлених працівників обумовили легалізацію трудових відносин