Середа 16 січня 2019 р. 21:00 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У міській раді діти заспівали щедрівки і колядки

Сьогодні до Чернігівської міської ради традиційно напередодні  різдвяних свят завітали діти з дитячого хору «Дзвіночок» та театру «Колорит» Чернігівської міської школи мистецтв.

 

Виступом дитячого вертепу вихованці школи мистецтв привітали керівництво міста та працівників міської ради з новорічними та різдвяними святами.

У холі міської ради лунали веселі щедрівки та різдвяні українські пісні. Виступ юних артистів продемонстрував високий рівень підготовки у хоровій творчості вихованців міської школи мистецтв.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко подякував щедрувальникам за їх щирі привітання та святковий настрій, відзначив їх обдарованість та майстерність їх художньої постанови. Всі діти  отримали  солодкі подарунки. 

Міський голова побажав дітям і принагідно всім чернігівцям міцного здоров'я, успіхів, а також миру, добра й божого благословення у всіх справах.  

 

Директор міської школи мистецтв Олена Савченко: 
"У нашій школі 13 хорових колективів і всі співають на такому високому рівні!"
Прес-служба Чернігівської міської ради

05 січня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.