4 січня 2018 р.

Як тільки знайдені пам’ятники будуть передані місту, їх одразу повернуть на постаменти

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако прокоментував журналістам факт знаходження двох викрадених пам’ятників і те, що з ними буде надалі:

Я бачив знайдені пам’ятники. Вони в нормальному стані, тобто не пошкоджені. Силами міських служб вони будуть встановлені на місце, як тільки поліція нам їх передасть. Не виключено, що ці пам'ятники як речовий доказ мають під час слідства знаходитися на зберіганні в управлінні поліції. Тому – як тільки ми отримаємо їх, одразу ж повернемо на постаменти.

Запитання про обставини знаходження викрадених пам’ятників – до поліції. Я думаю, що вони зможуть прокоментувати і де вони знайдені, і хто їх знайшов. Сподіваюся, що винні в цих крадіжках будуть покарані в результаті. Я знаю, що оперативні дії проводилися силами Національної поліції та Служби безпеки України, в координації правоохоронних органів. Я думаю також, що активній роботі сприяв великий суспільний резонанс.