Четвер 14 грудня 2017 р. 10:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

11 грудня 2017 року у міської ради відбудеться конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

11 грудня 2017 року у  міської ради відбудеться конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та правового забезпечення управління адміністративних послуг міської ради (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу) управління адміністративних послуг міської ради.

О 8-ій годині – письмовий іспит (21 кабінет);

О 12-й годині – засідання конкурсної комісії та співбесіда (зал виконавчого комітету міської ради).

06 грудня 2017 р.