Четвер 14 грудня 2017 р. 10:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

8 Грудня: «Жінка року -2017» міста Чернігова

8 грудня о 17:30 у Міському Палаці культури відбудеться вшанування лауреатів конкурсу "Жінка року - 2017" міста Чернігова.

Незмінними організаторами свята є управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради, управління культури та туризму міської ради, громадська організація «Спілка жінок м. Чернігова».

Запрошуються всі бажаючі на святковий вечір, щоб привітати жінок.

Вхід вільний.

У рамках заходу з 16:30 працюватиме виставка: роботи членів асоціації майстринь Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок.

За двадцять років  (1998 – 2017 рр.) проведення заходу -  170 жінок  стали лауреатами конкурсу «Жінка року міста Чернігова».

У цьому році лауреатами конкурсу “Жінка року - 2017”  Чернігова стали 8 жінок:

1. Аліференко Інна Михайлівна – директор Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

2. Зіневич Людмила Василівна –викладач кафедри філософії і суспільних наук ЧНТУ, координатор  волонтерського руху «Безкоштовні курси української мови» в м. Чернігові.

3. Коваленко Оксана Іванівна – вчитель математики та інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи №2  I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземної мов м. Чернігова. (ввійшла в топ-20 переможців всеукраїнського конкурсу: вчитель року 2017. )

4. Кохан Наталія Федорівна- директор мережі магазинів  «4 сезони», заступник голови  «Чернігівської профспілки підприємців».

5. Кузіна Світлана Анатоліївна –голова Громадської організації «Кримська  громада».

6. Леник Галина Леонтіївна – заступник головного лікаря з медичної частини пологового будинку Чернігівської міської  ради.

7. Рожнятовська  Дар’я  Дмитрівна – студентка 3-го курсу факультету електронних та інформаційних технологій ЧНТУ, срібна призерка чемпіонату Європи з кульової стрільби 2017 року.

8. Ющенко Світлана Петрівна – начальник сектору зв’язків  з громадськістю та ЗМІ Академії державної пенітенціарної служби України,голова Громадської організації «Ресурс»,координатор Центру допомоги учасникам АТО при Чернігівській ОДА, підполковник внутрішньої служби, науковець.

Пре-служба Чернігівської міської ради

05 грудня 2017 р.