Четвер 14 грудня 2017 р. 10:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Демонтаж комуністичного п’єдесталу розпочався (ФОТОФАКТ)

Проводиться демонтаж п’єдесталу, що розташований на бульварі по проспекту Миру від проспекту Перемоги до вул. Івана Мазепи у м. Чернігові.      Відповідне рішення було підтримане на засіданні виконкому Чернігівської міської ради, у зв’язку з необхідністю здійснення підготовчих робіт для спорудження Меморіалу Захисників України.       Роботи проводить управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.     Після демонтажу лабрадорит та гранітна брекчія, якими облицьований постамент та зроблене мощення, передасться на зберігання комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради.
       У Чернігові демонтують «ленінський» постамент

За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради
05 грудня 2017 р.