Субота 15 грудня 2018 р. 05:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Безкоштовні екскурсії Черніговом

У Чернігові на новорічні та різдвяні свята будуть безкоштовні екскурсії для чернігівців і гостей міста.        

Дати проведення екскурсій: 24.12.2017, 30.12.2017, 07.01.2018, 13.01.2018. Збір усіх бажаючих на Красній площі біля ялинки о 15:00.

Екскурсії будуть проводити Володимир Пилипекно, Олег Герасименко і Юрій Король.

За інформацією Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, хоч поки що планується 4 екскурсії, але, можливо, їх організують і більше. Тож слідкуйте за розкладом та можливими змінами на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради або на сторінці Прес-служби Чернігівської міської ради в соцмережі «Фейсбук».

-         «Прогулянки з історіями» - волонтерський проект, який вже став у Чернігові популярним, - розповіла керівник відділу туризму та промоції міста цього управлінняОлена Костирко. – Екскурсії призупинилися з початком холодів. Але на зборах туристичного активу, який проводиться в нас кожні три тижні, була подана і підтримана ідея зробити їх ще і в новорічні святкові дні. Через погоду екскурсії плануються не анімаційні, а звичайні. Але родзинка в тому,що кожен з екскурсоводів обиратиме маршрут і тематику сам. А кожен з них – дуже цікава особистість і в кожного – свій стиль подачі. Тому має бути дуже цікаво.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

04 грудня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.