Четвер 14 грудня 2017 р. 10:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Актуально

15 грудня - громадські слухання щодо будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників

У Чернігові 15 грудня о 18 годині у залі засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради (вул. Івана Мазепи, 19) відбудуться громадські слухання на тему: "Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)". Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 29 листопада.

Цим же розпорядженням затверджений склад Дорадчого комітету та План заходів щодо проведення громадських слухань. До складу Дорадчого комітету увійшли заступник міського голови, начальники структурних підрозділів міської ради та представники громадських обєднань.

Реєстрація учасників громадських слухань буде розпочата о 17 годині. Для реєстрації потрібно мати при собі паспорт громадянина України

Проект Регламенту громадських слухань «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»

З подробицями щодо цього проекту можна ознайомитися за посиланням:

Чернігівська міська рада оприлюднює дані щодо проекту нової дороги на Шерстянку

30 листопада 2017 р.