21 листопада 2017 р.

У Чернігові працівники міської ради візьмуть участь у висаджуванні зелених насаджень

У Чернігові у суботу, 25 листопада, о 9 годині на вулицях міста відбудеться висаджування зелених насаджень, у якому візьмуть участь працівники апарату та структурних підрозділів міської ради. Про це оголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 21 листопада, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови висадження рослин проводитиметься у чотирьох місцях. А саме:

- по вул. Гончій, від вул. Київської до вул. Котляревського (непарна сторона);

- по пр. Миру, від вул. Г. Чорнобиля до вул. Льотної (непарна сторона);

- на зеленій зоні перехрестя вул. Магістратська та вул. Хлібопекарська;

- на зеленій зоні перехрестя вул. Шевченка та вул. Олександра Молодчого.

Комунальне підприємство «Зеленбуд» забезпечить підготовку зелених зон для висаджування рослин, посадковий матеріал, необхідний інвентар та воду.