20 листопада 2017 р.

Чернігівців навчали розробляти PR–стратегію для бізнесу

У Чернігові минулого тижня відбувся навчальний тренінг «Розробка PR – стратегії для Вашого бізнесу», організований у рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті на 2017-2020 роки. На прохання підприємців міста проводився він уже вдруге.

Цільовою аудиторією цього тренінгу стали керівники підприємств, менеджери з маркетингу та PR, фізичні особи - підприємці. Тренером виступила Світлана Любченко – PR-консультант, копірайтер. Досвід її роботи – 16 років на посаді PR-директора у вітчизняних та міжнародних компаніях (Avon, Юнікредит банк, Чумак, Інкерман, Платинум-банк).

На лекції говорили про імідж, репутацію та рекламу, про основні шляхи їх формування, схожість і відмінність. Також було підняте питання про взаємовідносини зі ЗМІ, громадськістю та зі співробітниками учасників цього тренінгу.

Практична частина тренінгу складалася з виконання учасниками завдання щодо побудови образу бренда та формування PR-плану.

Прес-служба Чернігівської міської радиза інформацією управління економічного розвитку міста