Четвер 23 листопада 2017 р. 17:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Завершується реконструкція скверу імені Богдана Хмельницького (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Чернігові реконструкція скверу імені Богдана Хмельницького перебуває на фінальному етапі. Минулого тижня сюди завезли граніт для облицювання підніжжя пам’ятника Богданові Хмельницькому та паркани.

Сьогодні, 14 листопада, у сквері кипіла робота. Працівники КП «Зеленбуд» робили благоустрій території, висаджували декоративні рослини, прибирали опале листя. На іншій локації, постаменті пам’ятника гетьманові, велися оздоблювальні роботи. А з вул. Гетьмана Полуботка навколо скверу почали встановлювати невисокий декоративний паркан, який має мінімізувати перехід дороги в невстановлених місцях та заїзди автомобілів на зелені газони.

Планується, що підрядна організація всі ці роботи завершить до наступного тижня.

14 листопада 2017 р.