25 грудня 2005 р.

У Чернігові вирішена проблема водовідведення з перехрестя вул.Ціолковського та вул.Текстильників

В обласному центрі завершені роботи з облаштування водовідведення на перехресті вулиць Текстильників та Ціолковського. Відповідне доручення дав міський голова Олександр Соколов. Повідомила прес-служба міської ради. Розв'язання проблеми, що давно хвилювала мешканців цього мікрорайону, вимагало не лише коштів, а й технічно складного рішення. До роботи були залучені досвідчені працівники Комунального шляхобудівельного підприємства. Як розповів головний інженер підприємства Юрій Громовий, особливість виконання робіт на цій ділянці полягала в тому, що трубу для водовідведення діаметром 1 метр треба було прокласти під коліями діючої залізниці. Це завдання вимагало від робітників високого професіоналізму та організованості. "Наші працівники впоралися з ним в найкоротші терміни та з високою якістю і отримали премії", - відзначив Юрій Громовий. На перехресті виконано комплекс робіт: облаштоване водовідведення, відновлене асфальтне покриття, тротуари, встановлені дорожні знаки. Всього із бюджету розвитку на ці роботи використано майже 386 тисяч гривень.