Понеділок 23 липня 2018 р. 11:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

КП «Будинок книги» очолила відома в Чернігові волонтерка та громадська активістка

На цьому тижні комунальне підприємство «Будинок книги» Чернігівської міської ради очолив новий керівник - відома в Чернігові волонтерка та громадська активістка Тетяна Корма. До своїх обов’язків директор приступила 11 жовтня.

До цього вона 10 років працювала в комерційній сфері. Коментуючи своє призначення журналістам, новий директор розповіла, що в майбутньому бачить тільки позитивну перспективу розвитку книжкового магазину, має багато цікавих ідей, щоб зробити «Будинок книги» більш комфортним для чернігівців, а також готова до позитивних змін.

Магазин «Будинок книги» здійснює роздрібну торгівлю книжковою та іншою друкованою продукцією, канцтоварами, продукцією для дитячої творчості, іграми, іграшками та сувенірами, а також оптову торгівлю навчальною літературою. Асортимент продукції налічує 25 тисяч найменувань, а кількість покупців коливається від 200 до 400 осіб за день.

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час представлення колективу нового керівника зазначив:

-        Це один із небагатьох прикладів в Україні, можливо навіть єдиний, коли комунальне підприємство займається продажем книг. Важливо, що останні кілька років закрилося багато великих книжкових магазинів і наш "Будинок книги" – один із найбільших по площі, по асортименту. Він має і дитячу, і наукову, і класичну літературу українською мовою.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет ТРА «Новий Чернігів» 

13 жовтня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.